Menu
Your Cart

Kullanım Koşulları

Adınıza fatura kesilebilmesi, ürünlerinizin adresinize gönderilmesi, kargodan kaynaklı sorunlardan ötürü ürünlerimizin iade edilebilmesi ve ödeme hizmetlerinin teyit ve geri ödemelerinizin yapılabilmesi ve Tüketicileri Koruma Kanunu kapsamında hesap oluşturmanız gerekmektedir.

Kredi Kartı ve Banka Havale/EFT Ödemelerini Kabul Etmekteyiz.

Ülke genelinde ürünlerin hızlı ve hesaplı gönderimini sağlayabilmesi için anlaşmalı kargolarımızla uygun fiyatla olarak gönderimini sağlamaktayız.

Sitemizden yapmış olduğunuz siparişinizden en geç ürünün hazırlanması ve kargoya verilmesi 1 gün içerisinde olmaktadır. 

Tüketicinin 14 gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkı mevcuttur. Sözleşmenin kurulmasından malın teslimine kadar olan süre içinde de cayma hakkı kullanılabilir.

Bu internet sitesine girmeniz, herhangi bir bilgiyi kullanmanız ve alışveriş yapmanız aşağıdaki koşullarını kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan ZİNDE ENERJİ GRUP sorumlu değildir. ZİNDE ENERJİ GRUP, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

ZİNDE ENERJİ GRUP  işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

ZİNDE ENERJİ GRUP sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, servis sağlayıcıdan kaynaklanan sorunlar, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesi ZİNDE ENERJİ GRUP kontrolü altında olmayan başka internet bağlantıları veya referanslar içerebilir. ZİNDE ENERJİ GRUP bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

ZİNDE ENERJİ GRUP bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, “ZİNDE ENERJİ GRUP“ markası ve diğer markalar, "https://zindeenerjiyapi.com/" alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ("Materyaller") ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir.

ZİNDE ENERJİ GRUP’nin burada açıkça belirtilmeyen, mevzuattan kaynaklı diğer tüm hakları saklıdır.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde "https://zindeenerjiyapi.com/" veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin "https://zindeenerjiyapi.com/" ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

ZİNDE ENERJİ GRUP dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

Bildirim Modülü
Bu, yapışkan Bildirim modülüdür. Çerez bildirimleri veya özel promosyonlar gibi herhangi bir yapışkan mesaj için kullanabilirsiniz.