Menu
Your Cart

SOLAR PAKET 100 WATT

SOLAR PAKET 100 WATT
Yeni Ürün Fiyat Sorunuz
Tüketicinin 14 gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkı mevcuttur. Sözleşmenin kurulmasından malın teslimine kadar olan süre içinde de cayma hakkı kullanılabilir. Cayma hakkının kullanılması durumunda tüketici malı 10 gün içinde satıcının belirtmiş olduğu kargo firması ile ücretsiz olarak iade etmeli ve satıcı da 14 gün içinde bedel iadesini yapmalıdır.
SOLAR PAKET 100 WATT

Paket İçeriği

· 1 Adet   -  Lexron 125 Watt Polikristal Güneş Paneli 

· 1 Adet   -  Power 10 Amper / 12 Volt Lcd Ekran Şarj Kontrol Cihazı

· 1 Adet   -  Jel Star 100 Amper Deep Cycle Jel Akü ( Yerli Üretim)

· 1 Adet   -  Power 600 Watt / 12 Volt Modifiye Sinüs İnverter

·  5 Metre -  Kırmızı Solar Kablo

· 5 Metre -  Siyah Solar Kablo

· 1 Set    -  Tekli Solar Bağlantı Konnektör


Çalıştırabileceği Cihazlar ; 

* Led Aydınlatma Sistemi - 10 Saat Çalıştırabilirsiniz. Naz Enerji olarak aydınlatma sisteminde 2 adet 10 watt'lık led ampülleri tavsiye etmekteyiz. 

* Televizyon ve uydu alıcısı - Ortalama günlük 2 saat çalıştırabilirsiniz. Ufak televizyon daha az enerji harcayacağı için daha küçük televizyonlar tercih edilir

* Cep Telefonu Şarjı - Gün içerisinde sınırsız süreli cep telefonu şarjını kullanabilirsiniz.


Not ; Paket olarak almış olduğunuz ürünlerin kargo ücreti firmamıza aittir. Fiyatlarımıza KDV dahil olup tüm ürünler faturalı ve garantilidir. 

Arıza durumunda firmamız ile irtibata geçerek, arızalı olan ürünü, firmamızın sizin adınıza kestiği faturası ile birlikte servise gönderebilirsiniz. 

Zinde Enerji olarak servis takibini sizinle birlikte yapıyoruz. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Tüketicinin 14 gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkı mevcuttur. Sözleşmenin kurulmasından malın teslimine kadar olan süre içinde de cayma hakkı kullanılabilir.

Cayma hakkının kullanılması durumunda tüketici malı 10 gün içinde satıcının belirtmiş olduğu kargo firması ile ücretsiz olarak iade etmeli ve satıcı da 14 gün içinde bedel iadesini yapmalıdır.

  • Stok: Stokta Var
  • Ödül Puanları: 10
  • Model: 105
Bu Ürün Satıldı 0
0,00TL
Vergiler Hariç: 0,00TL
Etiketler: SOLAR PAKET
Bildirim Modülü
Bu, yapışkan Bildirim modülüdür. Çerez bildirimleri veya özel promosyonlar gibi herhangi bir yapışkan mesaj için kullanabilirsiniz.