Menu
Your Cart

HAN HOUSE- Boş Depo Tipi

HAN HOUSE- Boş Depo Tipi
Yeni Ürün
Tüketicinin 14 gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkı mevcuttur. Sözleşmenin kurulmasından malın teslimine kadar olan süre içinde de cayma hakkı kullanılabilir. Cayma hakkının kullanılması durumunda tüketici malı 10 gün içinde satıcının belirtmiş olduğu kargo firması ile ücretsiz olarak iade etmeli ve satıcı da 14 gün içinde bedel iadesini yapmalıdır.
HAN HOUSE- Boş Depo Tipi
Bu ürün anlaşmalı kargo ile gönderime uygundur
Sitemizden yapılan tüm satışlarımız aynı gün içerisinde kargoya verilmektedir. Pazar günlerinde gerçekleşen siparişleriniz Pazartesi günü anlaşmalı kargolarımızla alıcı ödemeli olarak size teslim edilmektedir.

Yeni Nesil Yaşam Alanları

Galvaniz Çelik Saçtan üretim

5 metre genişlik x 5 metre uzunluk 

Zemine kolay montaj

Hızlı ve güvenli kurulum

Özel İzalosyon 

Depo Tipi

Tamamı montajlı demonte aynı gün içinde yerinde kurulum


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Tüketicinin 14 gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkı mevcuttur. Sözleşmenin kurulmasından malın teslimine kadar olan süre içinde de cayma hakkı kullanılabilir.

Cayma hakkının kullanılması durumunda tüketici malı 10 gün içinde satıcının belirtmiş olduğu kargo firması ile ücretsiz olarak iade etmeli ve satıcı da 14 gün içinde bedel iadesini yapmalıdır.

  • Stok: Stokta Var
  • Model: HH 25 Boş Tip
  • Boyutlar: 5.00cm x 5.00cm x 2.40cm
Bu Ürün Satıldı 0
95.000,00TL
Vergiler Hariç: 95.000,00TL
Bildirim Modülü
Bu, yapışkan Bildirim modülüdür. Çerez bildirimleri veya özel promosyonlar gibi herhangi bir yapışkan mesaj için kullanabilirsiniz.